O nás

Jsme malá rodinná cukrárna v Kralupech nad Vltavou. Provoz jsme zahájili 1.6.2006 .Máme rádi fantasy svět a to se odráží v prostředí naší cukrárny.

Cílem je spokojený zákazník s našimi výrobky (zákusky,obložené chlebíčky ,celé dorty).Většina nabízeného zboží je vlastní výroba.

K výrobě používáme vždy čerstvé suroviny a šlehačku pouze živočišnou.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. u.draka@centrum.cz (elektronickou poštu vyřizujeme vždy až ve večerních hodinách) nebo tel.603 316 536 (St -Ne)Telefonovat múžete již od 8.00.Prosíme o trpělivost telefon nechte raději zvonit delší dobu.Objednávky přijímáme pouze osobně nebo u nekomplikovaných zakazek se lze domluvit i po telefonu.Objednávky na dny Pa-So-Ne je dobré zadat co nejdříve (min 14 dnů předem)z důvodů velkého zájmu o tyto dny.Samozřejmě jinak je možné objednávat i 48 hodin předem,ale pokud bude naplněna naše kapacita tak objednávky nepřijímáme. 

Nejlepší výběr máme v sobotu. Sobota je den kdy u nás můžete najít různé specialitky z francouzské cukrařiny a plno jiných zákusků,které vyrábíme pouze na víkend
Nejmenší výběr máme v neděli po 15.hodině.Neděli odpoledne máme nejmenší výběr.V pondělí a úterý je zavírací den a zákusky odpoledne již nepřiděláváme.

V týdnu u nás najdete plno zákusků naší výroby.Několik druhů větrníků ovocné a šlehačkové zákusky.Nestíháme vyrábět vše,proto máme v prodeji pár druhů z výrobny ,,Smetanová cukrárna" .Jsou to obyčejnější zákusky (indian,špička a pod.)Zákusky z výrobny máme označené