Objednávky přijímáme pouze osobně nebo u nekomplikovaných zakázek se lze domluvit i po telefonu.Objednávky na dny Pa-So-Ne je dobré zadat co nejdříve (14 dnů předem)z důvodů velkého zájmu o tyto dny.Samozřejmě jinak je možné objednávat i 48 hodin předem,ale pokud bude naplněna naše kapacita tak objednávky nepřijímáme.

Na objednávku vyrobíme svatební,dětské, tematické a slavnostní dorty,obložené chlebíčky a minizákusky

Dětské,svatební a tématické dorty potahujeme cukrářskou potahovací hmotou(vanilková příchuť). je možné potáhnout dort marcipánem.Krém používáme vanilkovo-pudinkový přidáváme jahody s cukrem nebo na přání možno i maliny.Samozřejmě ovoce lze vynechat.Korpus světlý po dohodě se zákazníkem tmavý.

Po domluvě a za příplatek lze změnit krém (mascarpone,mascarpone-tvaroh,čoko-vanilka a pod.Každý krém se nehodí na modelované dorty.Ceny v albu -Tématické dorty -jsou s pudinkovo-vanilkovým krémem a jahodami.   

Na šlehačkové dorty používáme pouze živočišnou šlehačku.Čokoládové náplně jsou zásadně z belgické čokolády.

Tématické,dětské a svatební dorty si můžete vybrat u nás v katalogu.Pokud máte svojí představu je dobré přinést obrázek a nebo zaslat na email u.draka@centrum.cz.Samozřejmě všechny dorty se dají zdobit svatebně.

Minizákusky vyrábíme pouze na objednávku.Minimání odběr od jednoho druhu je 20ks.

Náš velký hit JAHODOVÉ VĚTRNÍKY máme v prodeji každý den .Větrníky(Jahodový,karamelový,malinový,čoko-vaječný likér a lískooříškový) jsou u nás velmi oblíbené zákusky.Pokud potřebujete větší množství ( 10 a více) raději si je objednejte je to jistota

Chlebíčky je možné si objednat i telefonicky(šunkový a vajíčkový jakékoliv množství,ostatní druhy minimálně 5 kousků).Všechny chlebíčky jsou na  salátě.Používáme 80% šunku a okurky vždy nakládané sladko kyselé.Na přání vyrobíme chlebíčky i na másle(příplatek +2,-/ks 


OBJEDNÁVKY NA CELÉ DORTY A MINIZÁKUSKY POUZE OSOBNĚ A SE ZÁLOHOU ,VĚTRNÍKY a OBLOŽENÉ CHLEBÍČKY MOŽNO OBJEDNAT TELEFONICKY(pouze při menších objednávkách) Po internetu objednávky nepřijímáme.

V případě dotazů volejte na tel 603316536 St - Ne nebo pište na email u.draka@centrum.cz (poštu vybíráme pouze ve večerních hodinách)je lepší vždy vyžadovat potvrzení