Na objednávku zhotovýme svatební,dětské, tematické a slavnostní dorty.Dále nabízíme minizákusky

Dětské,svatební a tématické dorty potahujeme cukrářskou potahovací hmotou(vanilková příchuť).za příplatek je možné potáhnout dort marcipánem.Krém používáme vanilkový pudinkový.Do krému přidáváme jahody s cukrem nebo na přání možno i maliny.Samozřejmě ovoce lze vynechat.Korpus  světlý po dohodě se zákazníkem tmavý.

Na šlehačkové dorty používáme pouze živočišnou šlehačku.Čokoládové náplně jsou zásadně z belgické čokolády. 

Tématické,dětské a svatební dorty si můžete vybrat u nás v katalogu.Pokud máte svojí představu je dobré přinést obrázek a nebo zaslat na email u.draka@centrum.cz.Samozřejmě všechny dorty se dají zdobit svatebně.

Minizákusky vyrábíme pouze na objednávku.Minimání odběr od jednoho druhu je 20ks.

 

Náš velký hit JAHODOVÉ VĚTRNÍKY máme v prodeji  každý den .Větrníky(Jahodový,karamelový,malinový,čoko-vaječný likér a lískooříškový) jsou u nás velmi oblíbené zákusky.Pokud potřebujete větší množství ( 10 a více) raději si je  objednejte je to jistota 

OBJEDNÁVKY NA CELÉ DORTY A MINIZÁKUSKY  POUZE OSOBNĚ A SE ZÁLOHOU ,VĚTRNÍKY MOŽNO OBJEDNAT TELEFONICKY(pouze při menších objednávkách) Po internetu objednávky nepřijímáme.

V případě dotazů volejte na tel 603316536  St - Ne  nebo  pište na email u.draka@centrum.cz (poštu vybíráme pouze ve večerních hodinách)je lepší vždy vyžadovat potvrzení